"; } else { // Code to be displayed if resolutoin is detected if(isset($_GET['width']) && isset($_GET['Height'])) { // Resolution detected } else { // Resolution not detected } } */ ?>
English
 

Agentura Josefa Hlavsy
Zastupované kapely

Agentura Hlavsa zastupuje i další hudební skupiny a kapely. Nabízí vám tak možnost vybrat si hudební těleso, které se na vaši kulturní akci hodí.

Agentura Hlavsa zastupuje i další hudební skupiny a kapely. Nabízí vám tak možnost vybrat si hudební těleso, které se na vaši kulturní akci hodí.

Josef Hlavsa Orchestra Big Band

Hlavsa Orchestra tvoří deset profesionálních hudebníků se třemi zpěváky zahraje pro společnost, která dává přednost evergreenům, ale i na maturitním plese, kde se žádají melodie o několik desítek let mladší. Orchestr má v repertoáru stovky písní, ze kterých vždy vybere program večera tak, aby se strefil do Vaší nálady, doprovodí také hosta podle Vašeho přání.

Miniband Martina Pešla

Kapela Miniband Martina Pešla nabízí využití širokého repertoáru na společenských i soukromých kulturních akcích, Miniband hraje narozeniny, svatby, firemní večírky, párty, rauty, zábavy nebo plesy. V repertoáru Minibandu figuruje swing, pop, lidovky, country, rock and roll.

Dívčí houslové kvarteto Flowers

Parnas Quartet

Parnas Quartet je komorní soubor klasického obsazení, který se věnuje interpretaci komorních děl všech tvůrčích období. Vedle známých děl kvartetní literatury (Boccherini, Mozart, Haydn, Beethoven, Schubert, Smetana, Dvořák, Čajkovskij) tvoří nedílnou součást jeho repertoáru kvartetní drobnosti i transkripce slavných děl.

Hudební skupina Firmus B. Šebka

Firmus je všestranná taneční kapela. Specializuje se na taneční hudbu s důrazem na živé latinsko-americké rytmy. V repertoárové oblasti se zaměřuje na pop, rock, c&w, swing, jazz a také na lidovky. Snahou skupiny je, aby skladby zněly tak jako v originále a to s velkým důrazem na zpěv - proto je také převážná část repertoáru zpívaná.

Trio Venus

Trio Venus hraje ve složení harfa, flauto, violoncello /ev. + kontrabas/, seskupení dívek, které hrají klasiku i lehký populár jako samostatný koncert nebo podkreslení slavnostní večeře

Trio Karla Hynčíka

Trio Karla Hynčíka tvoří klávesové nástroje, zpěv, housle /nebo sax/ od operetních melodií, lidovek až po současné hity světových pódií

Trio Jiřího Horycha

– ev. Sax /TRIO/ - klávesové nástroje + zpěv
– trubka, kytara + zpěv, /do TRIA + sax. + zpěv/
– široký repertoár vhodný pro taneční čaje, společenské večery

Varmužova cimbálová muzika z Mistřína

Varmužova cimbálová muzika patří k nejznámějším muzikám Kyjovska. Rodinné seskupení perfektních muzikantů. Mimo Kyjovských a Slováckých písní je repertoár daleko širší Morava, Slovensko, Jižní Čechy, Valašsko, ale i Maďarsko a Rumunsko. Posluchače určitě nadchne i jejich podání světových swingových melodií. Minimální obsazení 4 - 8 osob ev. + taneční páry.